• آرشیو اخبار فرهنگی


کانون‌های برتر دانشگاه علامه طباطبائی با برگزاری جشنواره «رویش» مرحله درون دانشگاهی معرفی شدند

 این جشنواره ۱۹ آذرماه با حضور اعضای فعال کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و مذهبی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد. در این مراسم حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی، نعمت‌الله ایران‌زاده، معاون فرهنگی و اجتماعی، مرتضی خورسندی، برخی از هیئت داوران دومین مرحله جشنواره رویش درون دانشگاهی دانشگاه علامه و کارشناسان وزرات علوم حضور داشتند.

در بخش تولیدات فرهنگی از بین چهار کانون مهدویت، خبر و رسانه، موسیقی و گویندگی تندیس برتر به کانون موسیقی تعلق گرفت.

در بخش مسابقه از بین پنج کانون صنایع دستی و هنرهای تجسمی، فیلم و عکس، قرآن و عترت، کتاب و کتابخوانی و مهدویت، کانون کتاب و کتابخوانی به مقام برتر دست یافت.

در بخش آموزشی نیز از بین پنج کانون خبر و رسانه، صنایع دستی و هنرهای تجسمی، فیلم و عکس، گویندگی و اجرا و هلال احمر، جایزه دو کانون شایسته تقدیر به کانون‌های هلال احمر و صنایع دستی و همچنین جایزه کانون برتر به خبر و رسانه تعلق گرفت.

در بخش نشریه و وب‌سایت از بین چهار کانون شعر و ادب، خیریه، فیلم و عکس و موسیقی، جایزه نشریه برتر به نشریه خط سفید به سردبیری شکوفه صادقی از کانون موسیقی رسید.

در بخش جذب مخاطب از بین پنج کانون برتر فیلم و عکس، کتاب و کتابخوانی، موسیقی، مهدویت و خیریه جایزه دو کانون شایسته تقدیر به کانون‌های خیریه و مهدویت و همچنین جایزه کانون برتر به کانون موسیقی تعلق گرفت.

در بخش ترویج نیز از بین هفت کانون خبر و رسانه، شعر و ادب، خیریه، قرآن و عترت، کتاب و کتابخوانی، موسیقی و مهدویت جایزه دو کانون شایسته تقدیر به کانون های مهدویت و قرآن و عترت و همچنین تندیس برتر به کانون خیریه اختصاص یافت.

دبیران کانون‌های کتاب و کتابخوانی و موسیقی به صورت مشترک به عنوان دبیران برتر این جشنواره معرفی شدند که به ترتیب فاطمه بیک‌زاده و حسام آرین به نمایندگی از دو کانون جوایز خود را دریافت کردند.

همچنین جایزه کانون برتر دومین جشنواره رویش درون دانشگاهی دانشگاه علامه طباطبائی را فاطمه بیک‌زاده، دبیر کانون کتاب و کتابخوانی به خود اختصاص داد.

گفتنی است در این جشنواره از زحمات مرتضی خورسندی، مدیر امور فرهنگی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی، علیرضا اشکور کیایی، مسئول سابق کانون‌های فرهنگی و هنری و اجتماعی این معاونت و الهام حسنلو، مسئول فعلی این کانون‌ها با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

تاریخ درج خبر: 1396/09/20 - ساعت درج خبر: ٠٩:٣١ - شماره خبر: ٤٩١٩ - تعداد بازدید: 1116


خروج