• آرشیو اخبار فرهنگی


همایش ملی نگرش علمی و کاربردی به عفاف و حجاب آذرماه سال جاری در دانشگاه الزهرا(س) برگزار می‌شود.

همایش ملی نگرش علمی و کاربردی به عفاف و حجاب آذرماه سال جاری در دانشگاه الزهرا(س) برگزار می‌شود.

هم‌افزایی جامعه علمی در افزایش دانش عفاف و حجاب، آسیب‌شناسی مسئله عفاف و حجاب، زمینه‌سازی به‌منظور تقویت باوری عمل‌گرا در حفظ و صیانت از اصل عفاف و حجاب و تولید و نشر متون علمی در حوزه عفاف و حجاب را از اهداف این همایش دو روزه اعلام کرده است.

این همایش در محورهای الهیات و مبانی معرفتی، ارتباطات و رسانه‌ها، برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری، بهداشت و سلامت، جامعه‌شناسی و علوم اجتماعی، حقوق، علوم تربیتی و روانشناسی و هنر و ادبیات هفتم و هشتم آذرماه سال جاری با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی و سایر دانشگاه ها در دانشگاه الزهرا(س) برگزار خواهد شد.

‌بنا بر اعلام معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه الزهرا(س) پژوهشگران تا ۲۵ خردادماه سال جاری فرصت دارند چکیده مقالات خود را حول هر یک از محورهای یاد شده همایش برای داوری به دبیرخانه همایش ارسال کنند و مقالات برتر در پایگاه اسنادی علوم جهان اسلام (ISC) نمایه شده و در فصلنامه‌های علمی ــ پژوهشی چاپ خواهند شد.

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فایل راهنمای نگارش مقالات می‌توانند به تارنمای اینترنتی همایش ملی نگرش علمی و کاربردی به عفاف و حجاب به آدرس http://elmiefaf.alzahra.ac.ir مراجعه کنند.

تاریخ درج خبر: 1396/02/04 - ساعت درج خبر: ١٢:٤٩ - شماره خبر: ٣٢٢٦ - تعداد بازدید: 535


خروج