• آرشیو اخبار فرهنگی


تیم موت مدیای دانشکده حقوق و علوم‌سیاسی به مسابقات جهانی دانشگاه آکسفورد راه پیدا کرد

تیم موت مدیای دانشکده حقوق و علوم‌سیاسی به مسابقات جهانی دانشگاه آکسفورد راه پیدا کرد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه، تیم موت مدیای دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی در مسابقات منطقه‌ای بیروت موفق به دريافت جايزه ويژه مسابقات( بزرگداشت پروفسور جاناتان بليك Jonathan Blake) به عنوان جوان‌ترين و كم تعداد ترين تيم شركت كننده در مسابقات شد. همچنين با كسب مقام ششم از بين چهار ده تيم شركت كننده در مسابقات، سهميه شركت در مسابقات جهاني دانشگاه اكسفورد را به دست آورد.

 

تیم دانشگاه علامه‌طباطبائی متشكل از دانشجويان ترم سه كارشناسي خانم‌ها هليا طهان‌ها، نرگس جوكار و آقاي امير محمد داودي  با مربي گري خانم فاطمه سرخيل كارشناس ارشد حقوق عمومي  بودند که توانستند با موفقیت در این مرحله به مسابقات جهانی راه پیدا کنند.

لازم به ذكر است: در تركيب مسابقات امسال چهارده تيم از كشورهاي ايران، لبنان، مصر، تونس، اردن و فلسطين شركت كرده‌اند و سه تيم از دانشگاه علامه طباطبائی، شهيد بهشتي و روابط بين الملل نیز نمايندگان ايران بودند. تيم دانشگاه علامه طباطبائي در مجموع ٣ مسابقه در مرحله مقدماتي داشته كه دو مسابقه را با برتری مقابل تونس و مصر سپری کرد و يك مسابقه را با يك نمره اختلاف به برنده نهايي مسابقات امسال( تيم دانشگاه انگليسي مصر) واگذار كرد.

تاریخ درج خبر: 1396/11/23 - ساعت درج خبر: ٠٩:٢١ - شماره خبر: ٥٤٦٩ - تعداد بازدید: 378


خروج