• آرشیو اخبار فرهنگی


سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور به مرحله نهایی رسید

سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور پس از طی مراحل دانشگاهی، منطقه‌ای و سراسری، ۲۵ لغایت ۲۸ آبان ماه سال جاری به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ در این مرحله از جشنواره برگزیدگان مرحله سراسری دانشگاه‌های وزارت علوم که در شهریور ماه ۱۳۹۷ در دانشگاه زنجان برگزار شد، معرفی شده و با دانشجویان برگزیده دستگاههای دانشگاهی کشور از جمله وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی، پیام نور، جامع علمی کاربردی، فرهنگیان، فنی و حرفه ای و دانشگاه علوم معارف قرآن کریم به رقابت خواهند پرداخت.

دبیرخانه مرکزی جشنواره مستقر در اداره فعالیت های دینی و قرآنی اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ رعایت موارد زیر در جشنواره ملی توسط دانشجویان راه یافته را ضروری می‌داند:

  1. با توجه به سیاست دبیرخانه جشنواره مبنی بر عدم پذیرش همراهان، به هیچ وجه همراه یا همراهانی از دانشگاههای مختلف در جشنواره حاضر نشوند، این موضوع شامل: فرزندان و همسر و... (به استثناء فرزند شیرخوار زیر دو سال و یک نفر همراه متسابقین نابینا) می‌باشد. دبیرخانه جشنواره هیچ مسئولیتی در خصوص پذیرش و اسکان افراد خارج از لیست ندارد.
  2. جهت پذیرش متسابقین و برگزیدگان ارایه کارت شناسایی معتبر عکس دار و کارت دانشجویی ضروری بوده و در صورت عدم احزار هویت افراد به هیچ وجه پذیرش صورت نخواهد گرفت.
  3. پذیرش متسابقین و برگزیدگان بخش‌های مختلف از ساعت ۱۴ روز جمعه ۲۵/‏۸/‏۹۷ بوده و قبل از ساعت مذکور دبیرخانه جشنواره تعهدی به پذیرش افراد نخواهد داشت.
  4. زمان خروج برگزیدگان و شرکت کنندگان همه بخش‌های آوایی، معارفی، ادبی، هنری، پژوهشی، فناوری روز دوشنبه مورخ ۲۸ / ‏ ۸/‏۹۶ ساعت ۱۲ ظهر می باشد.
  5. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://quranmelli.ir مراجعه کنید.

 

افراد راه یافته از دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی به سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور  به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد:

خانم فاطمه بیگدلی نفر اول رشته  آشنایی با سیره معصومین (ع) 

خانم رقیه حسنلو نفر اول رشته ترتیل 

آقای سید حامد حسینی نفر دوم رشته ترتیل 

آقای حسین سخنی نفر دوم رشته ترجمه و تفسیر قرآن 

خانم فاطمه سادات میر هاشمی نفر دوم رشته نهج البلاغه 

خانم آرزو سبزوار نفر سوم رشته شعر 

آقای مرزبان نفر چهارم رشته شعر  

آقای جودت نفر چهارم رشته فیلم کوتاه   

گفتنی است دانشگاه علامه برای اولین با ۸ نماینده در مسابقات ملی قرآن و عترت شرکت می کند.

تاریخ درج خبر: 1397/08/14 - ساعت درج خبر: ١٢:٣٣ - شماره خبر: ٧٣٠٦ - تعداد بازدید: 38


خروج