• آرشیو اخبار فرهنگی


همایش «تجربه شکست یک اندیشه» با حضور رحیم‌پور ازغدی در دانشگاه علامه طباطبائی

همایش «تجربه شکست یک اندیشه» به‌مناسبت ۱۳ آبان‌ماه توسط بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی و با حضور استاد حسن رحیم‌پور ازغدی، عضو شورای عالی انقلابی فرهنگی در این دانشگاه برگزار شد.

در این همایش که ۱۴ آبان‌ماه در سالن آمفی‌تئاتر دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد، حسن رحیم‌پور ازغدی، استاد حوزه و دانشگاه و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی به سخنرانی پرداخت.

در ابتدای این مراسم ایمان کرمی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی ضمن خیرمقدم به رحیم‌پور ازغدی، گفت:‌ تجربه تاریخی به ما نشان داده است که هیچ‌وقت استکبارستایی و در رأس آن اعتماد به آمریکا و غرب در ایران به نتیجه نرسیده است.

در ادامه این مراسم رحیم‌پور ازغذی به سخنرانی پرداخت و گفت: بخش نخست صحبت‌‌هایم درمورد اندیشه «تجربه شکست یک اندیشه» در حوزه فلسفه سیاسی و علوم انسانی است که بین ما و امریکا می‌گذرد و بخش دوم آن درمورد وقایع حال حاضر امریکا و چشم‌انداز ایران است که به ذکر مثالهایی از آن می پردازیم.

گفتنی است در این همایش، سردار دریادار پاسدار علی فدوی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرمانده سابق نیروی دریایی این نهاد که یکی از سخنرانان بود، حضور پیدا نکرد.

تاریخ درج خبر: 1397/08/15 - ساعت درج خبر: ٠٧:٤٣ - شماره خبر: ٧٣٠٨ - تعداد بازدید: 41


خروج