• آرشیو اخبار فرهنگی


پیش ثبت نام کاروان پیاده روی اربعین دانشگاه علامه طباطبائی(ره) آغاز شد

پیش ثبت نام کاروان پیاده روی اربعین دانشگاه علامه طباطبائی(ره) از ۷ الی ۱۲ مهرماه ۹۷ از طریق سایت: WWW.BSJATU.IR آغاز شد.

 

صلی الله علیک یا اباعبدالله الحسین دانشگاه علامه طباطبایی برای سومین سال متوالی، توفیق خدمت به شما زائرین اباعبدالله الحسین در مسیر پیاده روی اربعین را خواهد داشت.

این کاروان در نظر دارد همراه با سیل خروشان پیاده روی میلیونی اربعین، گام در مسیر جنت الاعلی نجف تا کربلا گذاشته و قدم به قدم و ستون به ستون حسینی شدن را بیاموزد. و اینک زمان آن رسیده است...

برای زیباترین لحظات زندگیتان آماده شوید

گذرنامه

برای سفر به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی (همانند هر سفر به خارج از کشور)، نیاز به همراه‌داشتن گذرنامه می‌باشد. از این رو، همه مشتاقان این سفر قبل از هر اقدامی، لازم است تا پیش از رسیدن ایام اربعین نسبت به دریافت گذرنامه از طریق دفاتر پلیس + 10 اقدام کنند تا با کمبود وقت و ازدحام در ایام اربعین مواجه نشوند.

* در صورتی که زائر، گذرنامه دارد، باید گذرنامه وی حداقل شش ماه از تاریخ خروج، اعتبار داشته باشد. بدیهی است چنانچه اعتبار آن کمتر باشد، از خروج وی جلوگیری خواهد شد. در صورتی که گذرنامه کمتر از این مدت اعتبار دارد، لازم است نسبت به اخذ گذرنامه جدید اقدام شود.

* توجه شود گذرنامه گروهی صادر نمی‌شود، بلکه  برای هر نفر یک گذرنامه صادر می‌شود.

تاریخ درج خبر: 1397/07/08 - ساعت درج خبر: ٠٩:٣٩ - شماره خبر: ٦٩٥٠ - تعداد بازدید: 366


خروج