• آرشیو اخبار فرهنگی


کسب 4 رتبه برگزیده توسط انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه علامه در جشنواره حرکت 11

یازدهمین جشنواره ملی حرکت با حضور حدود ۵۴۰ مهمان از کشورمان و ۸۵ مهمان از ۴۶ کشور دیگر امروز هفتم آذر در دانشگاه اصفهان به ایستگاه آخر رسید. ارتباط با صنعت، بخش بین الملل و دیپلماسی علمی از ویژگی های برتر و خاص این دوره از جشنواره ملی حرکت است.
یکهزار و ۳۵۵ اثر از ۱۰۶ دانشگاه کشور به دبیرخانه یازدهمین جشنواره ملی حرکت ارسال شد که از میان آنها ۱۰۶ اثر برتر در اختتامیه جشنواره معرفی و تجلیل شد.
توسعه هم افزایی علمی ملی و بین المللی و تقویت حوزه های رقابتی و داوری جشنواره بر اساس استاندارد های علمی از راهبردهای اصلی اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در این دوره از جشنواره حرکت بود. برپایی نمایشگاه، ایجاد تالارهای گفت و گو، برپایی غرفه های مربوط به صنایع و تشکیل کارگروه های گوناگون از برنامه های این جشنواره بود.

رتبه‌های برتر دانشگاه علامه طباطبائی در یازدهمین جشنواره ملی حرکت (دستاوردهای انجمن‌های علمی-دانشجویی) در دانشگاه اصفهان:

انجمن علمی-دانشجویی علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی رتبه سوم در بخش انجمن برتر را کسب کرد. 

انجمن علمی-دانشجویی تکنولوژی آموزشی دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی علامه طباطبائی رتبه سوم در بخش مسابقه را کسب کرد. 

انجمن علمی-دانشجویی زبان‌شناسی دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبائی رتبه سوم در بخش نشریه را کسب کرد. 

انجمن علمی-دانشجویی علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی نیز در بخش فعالیت خلاقانه شایسته شناخته شد. 

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی ضمن تبریک برای این عزیزان، از خداوند منان توفیقات روز افزون را مسئلت می دارد.

تاریخ درج خبر: 1397/09/07 - ساعت درج خبر: ١٢:٣٦ - شماره خبر: ٧٥٢٦ - تعداد بازدید: 262


خروج