• خبر روز


ثبت‌نام سلسه‌کارگاه‌های تخصصی طرح آموزشی توان‌افزا آغاز شد

سلسه کارگاه‌های «طرح آموزشی توان‌افزا» به همت انجمن علمی-دانشجویی مشاوره دانشکده روانشناسی دانشگاه علامه طباطبائی درطول ترم آینده و در مجموع به مدت ۲۱۵ ساعت آموزشی با حضور استادان شناخته شده مشاوره کشور برگزار می‌شود.

بخش تربیت خانواده درمانگر طرح توان افزا از تاریخ ۱۵ بهمن تا اواخر اردیبهشت سال آینده با محوریت موضوع‌های «مشاوره پیش از ازدواج»، «رویکرد خانواده درمانی سیستمی»، «زوج‌درمانی راه‌حل محور مبتنی بر درمان خیانت‌های زناشویی » و «ساختار جلسه درمان و مصاحبه با زوجین در طی جلسات به همراه آموزش فنون خاص خانواده درمانی» انجام می‌شود.

در این دوره جامع دکتر کیومرث فرح‌بخش (مدیر گروه مشاوره دانشگاه علامه طباطبائی و عضو انجمن مشاوره ایران)، دکتر جواد خدادای (عضو هیئت علمی علوم پزشکی بقیه‌الله)،دکتر علی‌محمد نظری (عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی و عضو انجمن مشاوره ایران) و دکتر معصومه اسمعیلی (عضو گروه مشاوره دانشگاه علامه طباطبائی و رئیس انجمن مشاوره ایران )حضور دارند.

همچنین در بخش کارگاه های اختصاصی ۱۲ عنوان کارگاه ۸ تا ۲۴ ساعته با دعوت از بهترین اساتید و با محوریت موضوعات پرکاربرد و مهم مانند اعتیاد، خانواده، اضطراب، کودکان و همچنین کارگاه هایی مانند پژوهش کیفی که نیاز روز پژوهشی در ایران هستند، برگزار می شود.

در این طرح به شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر از طرف انجمن مشاوره ایران با مهر نظام روانشناسی استادان و دانشگاه علامه طباطبائی اعطا می‌شود.

همچنین حضور دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی و اعضای انحمن مشاوره ایران در این کارگاه از تخفیف ویژه برخوردار است و هزینه این کارگاه ها  برای  دانشجویان از نصف هزینه مراکز دیگر کمتر است.

گفتنی است ظرفیت ثبت‌نام در این کارگاه محدود است و مکان برگزاری آن دانشکده های روانشناسی و اقتصاد دانشگاه علامه طباطبائی است.

تاریخ درج خبر: 1395/10/18 - ساعت درج خبر: ٠٧:٥٧ - شماره خبر: ٢٣٧٧ - تعداد بازدید: 1771


خروج