• آرشیو اخبار فرهنگی


اولین برنامه سه‌شنبه‌های مشاوره‌ای سال تحصیلی ۹۷ با اجرای تئاتر دانشجویی

همایش «زندگی خوابگاهی» در قالب سلسله‌ همایش‌های چالش‌های زندگی دانشجویی با اجرای تئاتر دانشجویی برای دانشجویان ورودی جدید رشته مشاوره در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

اولین برنامه سه‌شنبه‌های مشاوره‌ای سال تحصیلی ۹۷ با اجرای تئاتر دانشجویی با موضوع «آشنایی با زندگی خوابگاهی» صبح سه‌شنبه، ۱۷ مهرماه در سالن آمفی‌تئاتر دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

این تئاتر که برشی از زندگی خوابگاهی چهار پسر دانشجو با تیپ‌های شخصیتی مختلف بود سختی‌ها و چالش‌های زندگی دانشجویی را به صورت طنز به نمایش گذاشت.

در این برنامه، علاوه بر جمعی از دانشجویان قدیمی و ورودی جدید گروه مشاوره، اعضای هیئت علمی این گروه از جمله دکتر حسین سلیمی‌بجستانی، معاون دانشجویی دانشگاه، دکتر کیومرث فرحبخش، رئیس مرکز مشاوره و بهداشت روان دانشگاه، معصومه اسمعیلی و آتوسا کلانترهرمزی حضور داشتند.

در بخش دیگر برنامه، دکتر علیرضا صادقی، استادیار رشته برنامه درسی و آموزش چند فرهنگی دانشگاه علامه طباطبائی از منظر تخصص خود برای دانشجویان ورودی جدید به ایراد سخنرانی پرداخت و بر لزوم توجه به درک چندصدایی و پذیرش چندفرهنگی در محیط‌های آموزشی و خوابگاهی تاکید کرد.

گفتنی است «چالش‌های زندگی دانشجویی» به همت انجمن علمی-دانشجویی مشاوره دانشگاه علامه طباطبائی با همکاری انجمن مشاوره ایران و با حمایت مرکز بهداشت و روان دانشگاه علامه طباطبائی در قالب سه‌شنبه‌های مشاوره‌ای برگزار می‌شود.

عکس: علی اکبریان میمند-عطنا

تاریخ درج خبر: 1397/07/18 - ساعت درج خبر: ٠٩:٤١ - شماره خبر: ٧٠٤٩ - تعداد بازدید: 263


خروج