چهل و سومین نشست صمیمانه معاونت فرهنگی با انجمن های علمی دانشگاه ،در روز9 دی ماه با "انجمن علمی اقتصاد انرژی و محیط زیست" به صورت برخط برگزار شد.

این جلسه با حضور دکتر میترا راه نجات(مدیر فرهنگی)،دکتر مرتضی خورسندی(استاد مشاور)،رومینا حاج رضایی (دبیر انجمن) و اعضای شورای انجمن(سیاوش منجم،علی سبحانی،فاطمه خان احمدی،سید رضا میرزا بابایی،فاطمه ونکی،فائزه فایقی) برگزار شد.

با توجه به آشنایی کامل دکتر خورسندی با جشنواره حرکت و شاخص های ارزیابی ان،این جلسه به پرسش و پاسخ با دانشجویان اختصاص یافت و با توجه به ترکیب این انجمن که از دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد این نکته از سوی استاد مشاور انجمن مورد تاکید قرار گرفت که حرکت انجمن می بایست به سمت بخش پژوهش باشد.در ادامه نشست رومینا حاج رضایی به تشریح مشکلات اجرایی برنامه های انجمن پرداختند و در ادامه دیگر دانشجویان سوالات خود را پیرامون چگونگی استفاده از فضای اسکای روم،چاپ مجدد نشریه سکوی سبز،ترجمه کتاب و ... پرداختند.خانم دکتر راه نجات ضمن پاسخ به سوالات دانشجویان به تشریح امکانات معاونت فرهنگی در حمایت از انجمن های علمی پرداختند و اظهار امیدواری کردند که در پرتو تجربیات اقای دکتر خورسندی این دوره از انجمن علمی اقتصاد انرژی و محیط زیست بسان دوره های قبل پویا و فعال بماند. 

 

تاریخ درج خبر: 1399/10/22 - ساعت درج خبر: ٠٨:٠٣ - شماره خبر: ١٤٠٦٧ - تعداد بازدید: 33


خروج